Cameron Diazová odešla do důchodu ak tomu si koupila prázdninový dům za 12,67 milionu dolarů

Oblíbená komediální herečka Cameron Diazová (49) se provdala, oficiálně ohlásila odchod od filmu, narodila se její dcera, a to vše stihla za 4 roky. Tak už jí chybělo jen toto luxusní dovolenkové sídlo, ve kterém si užívá důchodu.

Modrooká blondýnka, kterou si navždy zapamatujeme z povedených komedií Něco na té Mary je, Charlieho andělé či Mrcha učitelka, našla ve 40-ce muže svých snů. Byl jím Benji Madden, kytarista a vokalista punk rockové skupiny Good Charlotte az velké lásky byla svatba. Řekli si „ano“ v roce 2015, v 2018 Cameron oficiálně ukončila svoji hereckou kariéru a Benji se stáhl z kapely. O rok na to se jim narodila dcera Raddix. Dnes si užívají „důchod“, Cameron vydává bestsellery o zdravém životním stylu, prodává organické víno a aby jim nebylo smutno, koupili si přepychové sídlo s kapkou středomořského stylu v celebritní enklávě Montecito v Santa Barbaře v Kalifornii.

Středobodem jejich malebné nemovitosti je třípatrová vila o rozloze 1 000 m2, kterou přirovnávají ke slavné vile na břehu italského jezera Lago di Como. Leží na svažitém pozemku s výhledem na hory i oceán a chrání ji uzavřená hlídaná komunita Ennisbrook, která je domovem i dalších významných obyvatel, jako Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow či prince Harryho a Meghan Markle.

Vnitřní prostory se šesti ložnicemi, sedmi kompletními koupelnami a třemi polovičními jsou plné světla, klenutých stropů, mramoru a masivního dřeva. Mezi nejkrásnější části domu patří hadovité schodiště s galerií a kupolí ve vstupní hale, působivé jsou však i dva obývací pokoje s krbem, terasa s kamennými balustrádami s výhledem na západ slunce a minimalistická profesionální kuchyně s prostornou formální jídelnou.

Kouzelné jsou také apartmány v patře v zámeckém stylu a efektní pracovna s krbem a terasou. Třešničkou na dortu je moderní mediální místnost pro sledování domácích filmů a místnost pro lázeňské procedury. Chatka u bazénu na nižší terase je k dispozici pro hosty a nabízí otevřený obývací prostor, krb a koupelnu.

Cameron a Benji si tuto čerstvě zrekonstruovanou vilu koupili opravdu pro radost, jinak mají ještě čtyři další rezidence: moderní chatu na Sunset Strip v L.A., sedmipokojovou vilu v Beverly Hills, odlehlý areál v Coldwater Canyon a byt se třemi ložnicemi v Manhattanu. Tak ano, takový důchod bychom brali i my!

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram